Naše práce

Drnovice u Lysic – solarni ohřev vody

Naše firma realizovala solarní ohřev vody ve městě Drnovice u Lysic. Instalace solární ohřevu vody (TUV) s napojením na stávájící bojler a rozšíření kapacity zásobníků.

Markoušovice

Společnost PS-Solar instalovala solární ohřev vody pro zásobník o objemu 300l ve městě Markoušovice

Horoměřicu u Prahy

společnost ps-solar instalovala solární ohřev vody v obci Horoměřice. Kapacita solárního zásobníku je 200L a použití solárního vakuového kolektoru 24 trubic -“ HEAT PIPE“

Chvalovice

instalace solárniho ohrevu vody na stávající rozvody vody. Solarni bojler a solární ohřev vody byl použitý jako předehřev stávajícího bojleru.

Pardubice

Spolescnost PS-Solar instaloval solarni ohrev tuv a napojení na bazen ve městě Pardubice.

Vlčkovice v Podkrkonoší

společnost PS-Solar instalovala solární ohřev vody s 300L trivalentním zasásobníkem s napojením na kotel a řízením spouštění dohřívání elektrického topného trnu pomocí časování s hysterezí spímnání a vypínání teplot.

Prosečné u Lánova

Instalace solárního ohřevu vody ve městě Prosečná za použití instalace solární vakuových kolektorů “ Heat Pipe“

Rokytnice nad Jizerou

společnost PS-Solar instalovala solární ohřev vody. Instalace solárních vakuových kolektorů “ Heat Pipe“ byla realizována na plechovou střechu. svody jsou provedeny v nerezovém vedení až do kotelny.

Mezirolí Karlovy Vary

instalace solárního ohřevu TUV. Instalace solární ohřevu vody s použitím solárních vakuových kolektorů „Heat Pipe“

Vrchlabí – Apartmán Martina

instalace solárního ohřevu vody na apartmánu Martina. Instalace byla prováděna na plochou střechu za použití deskových kolektorů. Instalace solárního ohřevu vody v kotelně – použití 300l solárního bivalentního bojleru jako předehřívacího a následné napojení na 2 plynové bojlery. Napojení na stávající rozvody vody.

Dolní Brusnice

PS Solar instalovala solární ohřev vody ve městě Dolní brusnice. Instalace solárních vakuových kolektorů na plochou střechu za použí speciálních kontrukcí. Instalace solárního bojleru v kotelně s napojením solárního nerezového vedení.