Dotace na solární ohřev vody

Vážně uvažujete o instalaci solárního setu pro ohřev vody (TUV)?  Máte omezené finance?  Přesto chcete šetřit na energiích?Právě pro Vás jsme připravili v roce 2011 možnost pořídit si solární set na ohřev vody za rozumné peníze. Společnost  PS – Solar Vám pomůže a z vlastních zdrojů Vám ulehčí při nákupu a instalaci solárního setu pro ohřev vody a solárního setu pro ohřev vody s příhřevem.

 Jak to dokážeme?

V rámci propagace firmy na českém trhu se společnost rozhodla investovat do zviditelnění svých produktů v jednotlivých krajích.  Pomocí investice do reklamy na námi instalované a dodávané solární sety pro ohřev vody.

Jak je možné dotaci získat?

Pokud jste se rozhodli pro naší společnost a máte nemovitost na viditelném místě u cesty nebo na strategickém místě ve městě či obci. Naše společnost s Vámi uzavře kontrakt o propagaci naší společnosti a Vy za tento kontrakt můžete obdržet bonus ve formě zvýhodněného setu a instalaci naší firmou. Výše tohoto bonusu je stanovená od 8000 do 15000 korun dle lokality a strategickém postavení nemovitosti. Náš pracovník Vás navštíví a při vyplnění technického listu jako podkladu pro nabídku Vás bude informovat zda Vám bude bonus přidělen či nikoliv.

Počet dotovaných setů je omezený !!!