Led osvětlení

Proč si vybrat LED

Potřebují méně energie

Energetické udržitelnosti začínají zachováním  a úsporou energie při použití led osvětlení.  LED osvětlení sníží plýtvání energií o 50% -80% v porovnání s jinou běžnou osvětlovací technikou. Při použití led žárovek a led osvetlení nejen, že šetříte své peníze, ale zároveň šetříme svojí přírodu a společentví.

Šetří životní prostředí

Na rozdíl od tradičních výrobků pro osvětlení se LED  žárovky a  LED produkty  chovají šetrně k životnímu prostředí. Neobsahují  potenciálně nebezpečné látky, rtuť, které představuje hrozbu škod na životním prostředí a zdraví. LED světla spotřebují jen zlomek energie spotřebované tradičním osvětlením a přesto poskytuje dvojí výhodu. Jsou šetrné k životnímu prostředí a podílejí se snížení emisí uhlíku

Méně času s údžbou

LED diody jsou velmi odolné mechanickým nárazům a nemají žádné vlákno, které může být poškozeno z důvodu rázů a vibracím. Provozní životnost LED žárovek je    až 40 krát déelší než tradičních žárovek, při zachování konstantního světelného výkonu. Led žárovky jsou mnohem účinnější.

Led žárovky jsou efektivní

Klíčovou roli hraje u osvětlení LED snížení spotřebované energie. LED žárovky téměř mají 80% účinnosti, což znamená, že 80% elektrické energie je přeměněno na světelné energie. Led žárovky se nehřejí. LED žárovky umožňují přesnější, účelové světlo při práci.  Navís poskytují jasnější barvy a  lepší jednotnost a viditelnost. Nákladově efektivní osvětlení

Šetří Vaše peníze

Zatímco počáteční náklady na LED osvětlení je vyšší, úspora nákladů LED dochází v průběhu času tím, že využívá jejich životnost. Konvenční osvětlení v skutečnými náklady je enormní náklady na údržbu, času a práce v nahrazení žárovek. Toto jsou významné faktory, pro velké množství instalovaných žárovek, jako jsou sklady. S LED možnost, lze tyto náklady prakticky vyloučeny.